Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643153

Õde (Tapa Pihlakodu)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda õde, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
- klientide vastuvõtul osalemine;
- õe iseseisev vastuvõtt üldhooldusteenuse klientidele;
- ravi jälgimine;
- oma töö nõuetekohane dokumenteerimine
- individuaalne suhtlemine klientidega.

Ootused kandidaadile

- sul on õendusalane haridus;
- omad tööks vajalikku arvutioskust;
- oskad suhtlustasandil eesti keelt (B2);
- oled koostöö- ja suhtlemisaldis;
- oled orienteeritud tulemustele;
- omad soovi inimesi aidata;
- omad tahet ennast arendada.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
- stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust;
- paindlikku tööaega graafiku alusel;
- arenevat töökeskkonda;
- toetavat ja uuendusmeelset meeskonda;
- osalist- või täistööaega.

Lisainfo:
Saada palun sooviavaldus AS Viru Haigla Tapa Pihlakodu personaliosakonda mari(at)pihlakodu.ee või läbi CV keskuse hiljemalt 03.aprilliks 2020. a.
Küsi lisa 5191 6642

Tööpakkumise number
#643153

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
5. märts 2020

AS Viru Haigla Tapa hooldekodu on koduks neile, kes vajavad vähem või rohkem abi ja tuge, et endaga toime tulla. Väärtustades vananemist, toetame inimese nii kehalist, vaimset kui sotsiaalset heaolu.

AS Viru Haigla kosseisu kuuluvad üksused Tapal, Kohtla-Järvel, Tallinnas Nõmmel ning Harjumaal Tabasalus. Viru Haigla hoolduskeskused on koondatud PIHLAKODU kaubamärgi alla.

Pihlakodusid haldab AS Viru Haigla, mille koosseisu kuuluvad üksused Nõmmel, Tabasalus, Tapal ja Kohtla-Järvel.

Vaata rohkem