Värsked tööpakkumised

Õde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398165

Tööpakkumise number

398165

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda professionaalseid ja särasilmseid õdesid!

Otsime õdesid:
• intensiivravi osakondadesse ja EMO-sse
• sisehaiguste kliinikusse
• kirurgiakliinikusse
• järelravi kliinikusse (asukoht Hiiu tn 44)

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on õendusalane haridus, hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil ning tööks vajalik arvutioskus.

Hea õde on pühendunud ja patsiendikeskse töössesuhtumisega, hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskusega, töö eeldab pingetaluvust ja probleemilahendusoskust.

Eeldame valmisolekut vahetustega tööks graafiku alusel.

Põhja-Eesti Regionaalhaiglas saate väärtusliku töökogemuse Eesti ühes suurimas ja tehnologiseeritumas haiglas, meil on kaasaegsed töötingimused ja uuenev töökeskkond.

Pakume:
• õppelaenu hüvitamise võimalust
• sportimisvõimalusi
• paindlikku tööaega
• lisapuhkust

Lisainfo

Kandideerida on võimalik läbi CV Keskuse või saates CV e-posti aadressile personaliotsing [at] regionaalhaigla.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2015

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius.

Regionaalhaiglas on seitse kliinikust: anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste, psühhiaatria-, onkoloogia- ja hematoloogia- ning järelravi kliinik. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas ja Kosel. Regionaalhaiglas töötab üle 3800 töötaja.