2023-08-23 14:48:55

Õde

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda professionaalseid ja särasilmseid õdesid! Otsime õdesid:
  • intensiivravi osakondadesse ja EMO-sse
  • sisehaiguste kliinikusse
  • kirurgiakliinikusse
  • järelravi kliinikusse (asukoht Hiiu tn 44)
  • psühhiaatriakliiikusse (asukoht Paldiski mnt 52)
  • Ootused kandidaadile

    Heal kandidaadil on õendusalane haridus, hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil ning tööks vajalik arvutioskus.

    Hea õde on pühendunud ja patsiendikeskse töössesuhtumisega, hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskusega, töö eeldab pingetaluvust ja probleemilahendusoskust.

    Eeldame valmisolekut vahetustega tööks graafiku alusel.

    Põhja-Eesti Regionaalhaiglas saate väärtusliku töökogemuse Eesti ühes suurimas ja tehnologiseeritumas haiglas, meil on kaasaegsed töötingimused ja uuenev töökeskkond. Pakume:
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • sportimisvõimalusi
  • paindlikku tööaega
  • lisapuhkust
  • Lisainfo

    Kandideerida on võimalik läbi CV Keskuse või saates CV e-posti aadressile personaliotsing [at] regionaalhaigla.ee.