Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606156

Õde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Analüüside võtmine
Klientide nõustamine telefoni ja e-posti teel
Arstide assisteerimine protseduuridel

Ootused kandidaadile

Sõbralik, rõõmsameelne, hea meeskonnatöö oskus
Täpne ja kohusetundlik
Hea eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
Tugev dokumendihalduses

Kasuks tuleb:

Meditsiiniasutuses töötamise kogemus (soovitatavalt günekoloogia)
Soome keele oskus
Varasem töökogemus õena
Liisa programmi tundmine

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekülgset tööd
Rahvusvahelist täiendõppe võimalust
Professionaalset meeskonda nii Eestis kui ka Soomes
Konkurentsivõimelist töötas

Lisainfo

Kui Sa tunned, et meie pakutav töö on Sinu jaoks, siis palun saada eesti ja inglise keelne elulookirjeldus märgusõnaga „õde“ aadressile mmesak(at)novavita.ee
Lisainfo www.novavita.ee või telefonil +37256640027

Tööpakkumise number
#606156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2019
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2019

Nova Vita Kliinik on Eesti juhtiv viljatusravi kliinik, mille eesmärk on aidata lastetuid paare. Kliiniku peamisteks tegevusvaldkondadeks on kehavälise viljastamise protseduuride teostamine, viljakuse ja viljatuse diagnostika, sugurakkude säilitamine ning raseduse jälgmine.
Nova Vita eesmärk on aidata kaasa uue elu tekkele.

Vaata rohkem

Õde