Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #840764

Õde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lääne-Tallinna Keskhaigla õendusabikliinik ootab oma kollektiivi ÕDE, kelle peamisteks ülesanneteks on statsionaarse õendusabiteenuse osutamine ja õendusdokumentatsiooni korrektne täitmine.

Ootused kandidaadile

Õendusalast haridust, head eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil, valmisolekut nii iseseisvaks kui meeskonna tööks ja võtta vastu otsuseid, korrektset töösse suhtumist ja kõrget pingetaluvust, head arvutioskust

Stabiilset sissetulekut, toetavat ja sõbralikku meeskonda, huvitavat ja vaheldusrikast tööd, paindlikku töögraafikut, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid.

Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega.

Lisainfo: Kliiniku õendusjuht Helle Kerb, 650 5225

tööpakkumise number
#840764

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2023
Kuulutus sisestati:
3. märts 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Õde