Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #633625

Õde

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ÕDE,
- kes peab tähtsaks tervise hoidmist ja kellele meelib tervisenõustamine (üldtervis, töötervis, vaimne tervis, heaolu)
- kes on valmis tegema õetööd ja samal ajal osalema uue teenuse arendamises
- kes on taibukas, lennukas, hooliv ja positiivse suhtumisega
- kes ei karda uusi väljakutseid ja “raamist välja” mõtlemist.

Nõudmised kandidaadile

Kui tunned töökirjelduses toodud omaduste kaudu ära ennast ja oma soove, siis võta palun ühendust- sellest tööst võib saada Sinu kirg!

Ettevõte pakub

Kes meie oleme?
- me osutame ja arendame töötervishoiuteenust, mis on senisest inimese- ja tööandjasõbralikum
- me kõik hoolime inimestest, kellega töötame
- me kasutame ja arendame uudseid digilahendusi
- me oleme uuenduslikud, tõhusad ja sõbralikud.
Ettevõte on noor, aga tegijate valdkonnakogemus on pikk! Töö asukohaks on Tallinn ja Harjumaa. Pakume põnevat tööd, head palka, inspireerivat ja arendavat keskkonda, toredaid kolleege!

Tööpakkumise number
#633625

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

HeBA/Tervise Teejuht OÜ meeskonna moodustavad erialaspetsialistid, kelle eesmärk on pakkuda uudset ja põhjalikku töötervishoiuteenust.

Meie eesmärk on koostöös tööandja ja töötajaga saavutada kvaliteetne töökeskkond, kus töötajad on terved ja motiveeritud ning pakume mõõdetavaid ja võrreldavaid tulemusi kaasaegse tarkvaralahenduse näol.

Vaata rohkem