Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53090

Õde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kvaliteetse õendusabi osutamine

Ootused kandidaadile

  • õe diplom
  • eesti keele oskus vähemalt kesktasemel
  • täpsus ja korrektsus
  • hea suhlemisoskus

Ettevõte pakub

  • tööalast täiendkoolitust
  • huvitavat tööd arenevas ettevõttes
  • õppelaenu summa tagasimaksmata osa hüvitamist

Lisainfo

Vabad ametikohad:
funktsionaaldiagnostika kabineti őde (ambulatoorne/ päevane töö)
karidoloogiaosakonna őde (ambulatoorne/päevane töö)
silmapolikliiniku kabinetiõde (ambulatoorne/päevane töö)
kirurgiaosakonna õde (statsionaar/valved)

Tööpakkumise number
#53090
Õde