Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26318

Õde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* patsiendikeskse õendus- ja hooldustöö teostamine osakonnas

Ootused kandidaadile

* õe kutse
* riigikeele oskus keeleoskusnõuete kesktasemel
* täpsus ja korrektsus
* hea suhlemisoskus ja tahe meeskonnatööks

Ettevõte pakub

* Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
* konkurentsivõimelist palka
* tööalast täiendkoolitust

Lisainfo

Üksikud vabad ametikohad on hetkel nii sisekliinikus, taastus-hooldusravikliinikus kui ka kirurgiakliinikus

Tööpakkumise number
#26318
Õde