Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316828

Õde südamekeskuse I kardioloogiaosakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kvaliteetse, professionaalse ja patsiendikeskse õendusabi osutamine.

Ootame õde, kes tunneb rõõmu kutsealasest tööst, on valmis panustama südamehaiguste õendusabi arendamisse ning arenema koos loominguliste ja uuendusmeelsete inimestega

Ootused kandidaadile

* õendusalane kõrgharidus;
* väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
* vene keele oskus suhtlustasemel;
* koostöövalmidusja hea suhtlemisoskus;
* analüüsi oskus ja iseseisva töö valmidus;
* hoolivus, vastutustunne ja tahe patsiente aidata;
* kasuks tuleb eelnev töökogemus õena.

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vastustusrikast tööd arenevas ettevõttes;
* tööalast täiendkoolitust ja väljaõpet;
* kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
* sõbralikku ja toetavat meeskonda;
* võimalust osaleda Ida-Tallinna Keskhaigla Spordiklibi tegemistes;
* õppelaenu põhiosa osalist hüvitamist.

Lisainfo

Südamekeskuse, I kardioloogiaosakond asub Ravi tn 18

Täiendava info saamiseks pöörduge
Jaanika Lutsepp, I kardioloogiaosakonna õendusjuht telefonil 58554408

Tööpakkumise number
#316828

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
13. august 2013

AS Ida-Tallinna Keskhaigla on inimesekeskne uuendusmeelne haigla, kes pakub parimat ravi igale patsiendile ja mõjuitab positiivselt Eesti elanikkonna tervist. Haigla paikneb Tallinnas kuuel erineval aadressil: Ravi üksus (Ravi tn 18), Magdaleena üksus (Pärnu mant 104), Magasini üksus (Magasini 34), Järve üksus (Energia 8), Tõnismäe üksus (Hariduse 6) ja Suur-Ameerika üksus (Suur-Ameerika 18). Loksa üksus asub Loksa linnas, aadressil Posti 29.

Eesmärgiks on olla tipptasemel tervishoiuteenuseid pakkuv Tallinna Haigla, mis on esimene valik patsiendile, koostööpartnerile ja töötajale ning selle nimel töötab meie haiglas enam kui 2300 inimest.

Ootame Sind oma meeskonda!

Vaata rohkem