Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665597

Õde psühhiaatriapolikliinikusse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 31. august 2020
Kuulutus aegub:29. september 2020

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriapolikliinik ootab tööle oma tööd südamega tegevat õde, kes aitab pakkuda patsientidele ja nende lähedastele teadmisi ja tuge, mida nad vajavad, et teha otsuseid ja olla kaasatud raviprotsessi.

Sinu tööülesanneteks on:

  • koordineerida igapäevaselt oma vastutusvaldkonnas raviprotsessi
  • hinnata ja jälgida patsientide seisundit
  • nõustada patsienti ja nende lähedasi
  • teostada õendusprotseduure
  • osaleda meeskonnatöös
  • osaleda ambulatoorse valvemeeskonna töös

Ootused kandidaadile

  • õe või ämmaemanda rakenduslik kõrgharidus
  • vaimse tervise õe kutse või soovid seda omandada
  • huvi vaimse tervise valdkonna vastu
  • hea eesti keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalik arvutisokus

Ootame, et Sa:

  • väärtustad meeskonnatööd, oled kohusetundlik, sõbralik ja hea suhtleja
  • soovid end erialaselt pidevalt täiendada ja areneda
  • tuled toime muutuvate ja pingeliste olukordadega

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • tähendusrikast tööd ja toetavat meeskonda
  • eneseteostusvõimalusi ja erialaseid täiendkoolitusi
  • 7 päeva lisapuhkust
  • tööaega E-R 09.00-17.00
  • täis- või osalise koormusega tööd

Lisainfo

  • Lisainfot jagab psühhiaatriapolikliiniku õendusjuht Ragne Läheb telefonil 617 2639.
  • Võtame ühendust vaid vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#665597

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2020
Kuulutus sisestati:
31. august 2020

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem