Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517708

Õde psühhiaatriakliinikusse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriakliinik ootab oma meeskonda õdesid!

Psühhiaatriakliinik asub Regionaalhaigla Seewaldi korpuses Paldiski mnt 52.

Ootused kandidaadile

  • õendusalane haridus
  • huvi vaimse tervise valdkonna vastu ja valmisolek õppida
  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalik arvutioskus
  • tasakaalukus, pingetaluvus ja hea suhtlemisoskus

  • tööaega graafiku alusel (öötöö) või päevast tööaega (E-R kl 8-16)
  • arengu- ja koolitusvõimalusi
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • 7 päeva lisapuhkust

Lisainfo

Ragne Läheb, osakonna õendusjuht
Tel 617 2501

Võtame ühendust vaid nõuetele vastavate ja sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#517708

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2018
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2018

Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem