Õde päevaravi osakonda
Tööpakkumise number #745696

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla keemiaravi keskus vajab

ÕDE PÄEVARAVI OSAKONDA.

Ootame oma patsiendikesksust väärtustavasse meeskonda päevasele tööle õde, kelle ülesandeks on tagada keemiaravi patsientidele kvaliteetne õendusabi.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • õendusalast rakenduskõrgharidust
  • soovi areneda ja õppida
  • väga head suhtlemis- ja koostööoskust
  • ladusat eesti ja vene keele oskust
  • arvutioskust

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • väga toredat, toetavat ja töökat meeskonda
  • päevast tööaega E-R kl 8-16 või kl 10-18
  • enesearendamise ja koolitusvõimalusi
  • 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • brutopalka 9,20 eur/tunnis

Lisainfo

  • Lisainfot jagab päevaravi osakonna õendusjuht Maret Altmäe telefonil 617 2336.
  • Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#745696

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
25. november 2021
Õde päevaravi osakonda Õde päevaravi osakonda

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem