Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666751

Õde päevaravi osakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla päevaravi osakond ootab oma patsiendikesksust väärtustavasse meeskonda päevasele tööle õde, kelle ülesandeks on tagada keemiaravi patsientidele kvaliteetne õendusabi.

Ootused kandidaadile

  • õendusalane rakenduskõrgharidus
  • soov areneda ja õppida
  • väga hea eesti ja vene keele oskus
  • arvutioskus
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus

Ettevõte pakub

  • väga toredat, toetavat ja töökat meeskonda
  • päevast tööaega E-R kl 8-16 või kl 10-18
  • enesearendamise ja koolitusvõimalusi
  • 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • brutopalka 8,80 eur/tunnis

Lisainfo

  • Lisainfot jagab päevaravi osakonna õendusjuht Maret Altmäe telefonil 617 2336.
  • Võtame ühendust vaid vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#666751

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 8.8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
7. september 2020

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem