Õde õendus-hoolduskeskuses (Ravi 2)
Tööpakkumise number #695093

Pärnu Haigla SA
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö sisuks on teostada õendustegevusi õendus-hooldusosakonnas Ravi tn 2.

Ootused kandidaadile

1. Õendusalane (kõrg)haridus;

2. Väga hea arvutioskus;

3. Analüüsi- ja iseseisva töövõime;

4. Algatusvõime ja arenemissoov;

5. Sõbralik suhtlemislaad;

6. Eesti keele oskus kõrgtasemel;

7. Soov ja tahe meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

1. Kaasaaegset töökeskkonda

2. Väga häid arenguvõimalusi

3. Erialast täienduskoolitust

4. Toetavat ja sõbralikku meeskonda

5. 35-päevast puhkust

6. Töötasu 8,0 eurot tunnis + 1,3 kõrgem öötöötasu

Tööpakkumise number
#695093

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2021
Õde õendus-hoolduskeskuses (Ravi 2) Õde õendus-hoolduskeskuses (Ravi 2)

Pärnu Haigla õendus-ja hoolduskeskus pakub ravi, õendusabi ja hoolduse jätkamise võimalust patsientidele, kelle tervislik seisund ei võimalda neil iseseisvalt toime tulla oma igapäevaeluga. Õendusosakonnas on statsionaarset teenust vajavad patsiendid, kes saavad ööpäevaringset õe ja hooldaja teenust. Igale patsiendile koostatakse õendusplaan Õendusabi teenuste hulka kuuluvad haigusi ennetavad ja tervist säilitavad tegevused, patsiendi väljakujunenud tervisliku ja funktsionaalse seisundi säilitamine ja võimaluse korral selle parandamine, stabiilses seisundis haigete pikaajaline ravi ja toetamine õendustegevuse kaudu, õendusalane nõustamine ning surijale õendusabi osutamine.

Vaata rohkem