Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318019

Õde neuroloogia osakonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kvaliteetse ja patsiendi/kliendi tervisevajadustest lähtuva kvaliteetse ja professionaalse õendusabi osutamine
* meeskonnatöös osalemine õendusabi ja ravitöö järjepidevuse kindlustamiseks
* tööga seonduva dokumentatsiooni korrektne täitmine

Ootused kandidaadile

Ootame õdesid, kes tunnevad rõõmu kutsealasest tööst ning on valmis töötama koos loominguliste ja uuendusmeelsete inimestega.

Kanidaadilt eeldame
* õendusalast kõrgharidust
* eesti keele oskust vähemalt kesktasemel
* vene keele oskust vähemalt suhtlustasemel
* täpsust ja korrektsust
* head suhtlemisoskust
* iseseisvust ja meeskonnas töötamise oskust
* analüüsi - ja iseseisva töö võimelisust
* koostöövalmidust ja head suhtlemisoskust
* vastutustunnet ja head tahet patsiente aidata

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vastustusrikast tööd arenevas ettevõttes
* tööalast täiendkoolitust
* kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
* sõbralikku ja toetavat meeskonda
* õppelaenu põhiosa osalist hüvitamist

Lisainfo

Töö vahetustega,

CV palume saata aadressil Ravi 18, Tallinn 10138 või e-postiga.

Tööpakkumise number
#318019

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. september 2013
Kuulutus sisestati:
26. august 2013

AS Ida-Tallinna Keskhaigla on inimesekeskne uuendusmeelne haigla, kes pakub parimat ravi igale patsiendile ja mõjuitab positiivselt Eesti elanikkonna tervist. Haigla paikneb Tallinnas kuuel erineval aadressil: Ravi üksus (Ravi tn 18), Magdaleena üksus (Pärnu mant 104), Magasini üksus (Magasini 34), Järve üksus (Energia 8), Tõnismäe üksus (Hariduse 6) ja Suur-Ameerika üksus (Suur-Ameerika 18). Loksa üksus asub Loksa linnas, aadressil Posti 29.

Eesmärgiks on olla tipptasemel tervishoiuteenuseid pakkuv Tallinna Haigla, mis on esimene valik patsiendile, koostööpartnerile ja töötajale ning selle nimel töötab meie haiglas enam kui 2300 inimest.

Ootame Sind oma meeskonda!

Vaata rohkem