Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670293

Õde nefroloogiaosakond

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla nefroloogiaosakond ootab oma meeskonnaga liituma õdesid.

Ootused kandidaadile

  • õendusalane haridus
  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalik arvutioskus
  • hea suhtlemisoskus ja kõrge pingetaluvus, valmisolek nii iseseisvaks- kui meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • tööks vajalikku põhjalikku väljaõpet
  • tööaega graafiku alusel (sh öötöö)
  • töötasu alates 8,35 €/tunnis (bruto)
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • 7 päeva lisapuhkust
  • sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis ja soodustingimusi meie koostööpartnerite juures

Lisainfo

  • Lisainfot jagab õendusjuht Pilleriine Hongonen telefonil 617 1230.
  • Võtame ühendust vaid vestlusvooru kutsutud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#670293

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem