Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126302

ÕDE lastehaiguste osakonnas

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Õendusalased raviprotseduurid Naiste- ja lastekliiniku koosseisus olevas lastehaiguste osakonnas

Ametikoht allub vahetult osakonna vanemõele

Ootused kandidaadile

- õendusala kutsetunnistus
- soov töötada lastega
- tugev meeskonnatunnetus
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- vahetustest tulenevat paindlikku tööaega
- palka 53 krooni tunnis
- pikendatud, 35-kalendripäevast puhkust
- võimalust töötada ka osatööajaga
- kaasaegset ja arenevat töökeskkonda
- väga häid enesetäiendamisvõimalusi
- mõnusat tööõhkkonda
- toetavat meeskonda

Lisainfo

Esialgselt on tegemist asendusametikohaga ( põhikohaga töötaja lapsehoolduspuhkuse lõpuni ).
Tublile töötajale tagame töösuhte jätkumise ka pärast asendusperioodi lõppemist

Tööpakkumise number
#126302