Värsked tööpakkumised

Õde kirurgiakliinikusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418370

Tööpakkumise number

418370

Töö kirjeldus

Ootame Põhja-Eesti Regionaalhaigla kirurgiakliinikusse tööle õdesid, kelle peamisteks ülesanneteks on haavahooldus, valuravi, patsiendi ettevalmistamine operatsiooniks, operatsioonijärgne taastumine jne.

Pakume tööd:

  • uroloogia osakonnas
  • rindkere- ja veresoontekirurgia osakonnas
  • I ortopeedia osakonnas (0,75 koormusega)

Nõudmised kandidaadile

  • õendusalane haridus või selle omandamine lõpetamisjärgus
  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalik arvutioskus

Ettevõte pakub

  • toetavat ja professionaalset meeskonda
  • enesearendamise ja koolitusvõimalusi kaasaegses koolituskeskuses
  • paindlikku tööaega graafiku alusel, ortopeedia osakonnas pakkuda ka päevast tööaega
  • 5-päevast lisapuhkust
  • sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

  • brutopalka 5,65 eur/tunnis, tasu öötundide eest 35% kõrgem. Võimalus töötada intensiivravipalatis, kus lisandub tunnitasule veel 10%.

Lisainfo

Ave Miilmets, üld- ja onkouroloogiakeskuse õendusjuht
Tel 617 1247

Ulvi Tasane, kardiotorokaalkirurgia keskuse õendusjuht
Tel 617 1330

Eugenia Laurmann, I ortopeedia osakonna õendusjuht
Tel 617 1830

Liina Velgre, värbamisspetsialist
Tel 617 1771

Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. mai 2016
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 5.65 EUR tunnis

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius.

Regionaalhaiglas on seitse kliinikust: anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste, psühhiaatria-, onkoloogia- ja hematoloogia- ning järelravi kliinik. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas ja Kosel. Regionaalhaiglas töötab üle 3900 töötaja.