https://www.cvkeskus.ee/70698

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70698

Õde KIRURGIAKLIINIKU AMBULATOORSES osakonnas

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Õendusprotseduurid KIRURGIAKLIINIKU ambulatoorses osakonnas


Ootused kandidaadile

- õendusala kutsetunnistus
- suundumus meeskonnatööle
- arvuti kasutamise oskus


Ettevõte pakub

- töötamist E-R (paindliku tööajaga)
- väga häid enesetäiendamisvõimalusi
- kaasaegset töökeskkonda
- toetavat meeskonda


Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus


Tööpakkumise number
#70698
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Õde KIRURGIAKLIINIKU AMBULATOORSES osakonnas
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!