Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516453

Õde kirurgia osakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame kirurgia osakonda tööle õde, kelle peamisteks ülesanneteks on haavahooldus, valuravi, patsiendi ettevalmistamine operatsiooniks, operatsioonijärgne taastumine jne.

Ootused kandidaadile

  • õendusalane haridus
  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalik arvutioskus

  • paindlikku tööaega: 12-tunniseid vahetusi graafiku alusel (sh öötöö)
  • 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • brutopalka õe ametikohal on 6,25 eur/tunnis

Lisainfo

Ulvi Laur, üld- ja onkokirurgia keskuse õendusjuht
Tel 617 1616

Võtame ühendust vaid nõuetele vastavate ja sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#516453

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 6.25 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2018

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 4000 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem