Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324686

Õde

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kiirabibrigaadi liikmena

Ootused kandidaadile

Meditsiinialane haridus
Arvestatav kiirabitöö kogemus
Töö eeldab täpsust, korrektsust ja head stressitaluvust
Valmisolek ennast erakorralise meditsiini alal täiendada

Ettevõte pakub

Usaldusväärset meeskonda
Kaasaegset töökeskkonda
Motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#324686

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
7. november 2013

Eesti suurim kiirabiasutus, mis pakub kiirabiteenust nii Eesti territooriumil, kui ka võimalust haigete transpordiks kodumaale. Pakutakse ka erinevaid koolitusi meedikutele ja elanikkonnale ning rahva- ja spordiürituste meditsiinilist turvateenust.

Kuulutame välja konkursi leidmaks töötajaid oma teeninduspiirkonda (eelkõige Mulgi- ja Järvamaale)

Vaata rohkem

Õde