Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626039

Õde (intensiivraviosakonda)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kvaliteetse, professionaalse ja patsiendikeskse õendusabi osutamine intensiivraviosakonnas

Nõudmised kandidaadile

eeldame õendusalast (kõrg)haridust või hariduse omandamist, analüüsi- ja iseseisva töö võimet, enesetäiendamise soovi, sõbralikku suhtlemislaadi, soovi ja tahet teha meeskonnatööd, head eesti keele oskust ning vene keele oskust suhtlustasandil, positiivset ellusuhtumist, head pingetaluvust, arvuti kasutamise oskust, täpsust, korrektsust.

Omalt poolt pakume väljakutseid pakkuvat tööd, intensiivraviõe väljaõpet, tööalaseid täiendkoolitusi, sõbralikku töökeskkonda, paindlikku tööaega graafiku alusel, lisapuhkust ning õppelaenu hüvitamise võimalust täiskoormusega töötamise korral

Tööle asumise aeg: kohe
Võtame ühendust vaid sobivate ja nõuetele vastavate kandidaatidega
Lisainfo: Jevgeni Ivinski, tel 6507270

Tööpakkumise number
#626039

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla on arengule ja kvaliteedile orienteeritud patsiendikeskset tervishoiuteenust pakkuv raviasutus.
Usaldusväärne tööandja 1800 töötajale ning hea valik kõigile koostööpartneritele.
Ootame Sind liituma meie meeskonnaga.

Vaata rohkem