Värsked tööpakkumised

Õde-instrumenteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120299

Tööpakkumise number

120299

Töö kirjeldus

* silma laserkirurgia instrumantide steriliseerimine
* operatsioonilaua katmine
* artsi abistamine protseduuri ajal

Nõudmised kandidaadile

* õe kutsetunnistus või selle omandamine
* täpsus, korrektsus, kohusetunne

* tööd osalise koormusega ~ 6 korda kuus 8 tunniste päevadena
* kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2007
Kuulutus sisestati:
22. august 2007

PUUMEDI OÜ on tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud meditsiinitöötajate vahendamisele Soome ja alates 2007. aasta suvest ka Eestisse. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal.

Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apeegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid-oma eriala spetsialiste.

Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele