Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294204

Õde III järelravi osakonda Hiiu korpuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kvaliteetse ja professionaalse patsiendikeskse õendusabi osutamine ning oma vastutusvaldkonnas igapäevaselt ladusa õendus-hooldustegevuse korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • õendusalane rakenduskõrgharidus
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus
  • soov töötada patsiendi heaks
  • oskus ja tahe asjatundlikult õendusabi osutada
  • siirus, ausus ja enesearendamise soov

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • tööalast täiendkoolitust
  • toetavat kolleegi sisseelamisperioodiks
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#294204

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2012

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, psühhiaatria-, sisehaiguste, onkoloogia- ja hematoloogia ning järelravi kliinikust. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas ja Kosel. Regionaalhaiglas töötab üle 3500 töötaja.

Vaata rohkem