Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52949

Õde erakorralise meditsiini keskuses

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiline tööülesanne on osutada kvaliteetset ja professionaalset patsiendikeskset õendusabi vastavalt haiglas kehtestatud standartidele ning lähtudes healst õendus-hooldustavast.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus (erakorralise meditsiini õde, üldõde), kasuks tuleb töökogemus erakorralise meditsiini alal
  • hea eesti keele oskus (kesktase) ja vene keele suhtlusoskus
  • tunnistus õdede registrisse kandmise kohta
  • pingetaluvus
  • koostöövalmidus
  • hea suhtlemisoskus
  • korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd Põhja-Eesti suurimas haiglas
  • vahetustega tööd graafiku alusel
  • tööalast õpet ja täiendkoolitust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • palka 43 krooni tunnis

Lisainfo

Lisainfo erakorralise meditsiini üksuse vanemõde Maris Loo telefoninumbril 6971098.

Tööpakkumise number
#52949