Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #752703

Õde- brigaadijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kiirabibrigaadi valmisoleku tagamine ja tegevuse juhtimine väljasõitudel.

  • Patsiendi seisundi diagnoosimine, esmane ravi ja hospitaliseerimise vajaduse määramine.

  • Dokumentatsiooni koostamine, koostöö erinevate operatiivüksustega, info edastamine ja suhtlemine erinevate osapooltega

Ootused kandidaadile

  • Rakenduskõrgharidus erakorralise meditsiini- või intensiivõenduse erialal

  • Töökogemus 2 aastat erakorralises meditsiinis või intensiivravis

  • Eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keel suhtlustasandil

  • Vastutustundlik, stressitaluvus, õppimisvõimeline, huvi enesetäiendamiseks, arvuti kasutamise oskus

  • Täis- või osalise ajaga vahetustega tööd  Lääne- Virumaal   (paindlikkus tööajagraafikute koostamisel)

  • Ametialaseid täiendkoolitusi, kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#752703