Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150377

Õblusseadmete mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • Uute õblus - ja triikimisseadmete koostamine ja komplekteerimine vastavalt tellimusele
  • Seadmete esialgse töökorras oleku kontrolli läbiviimine, funktsiooni läbiproovimine
  • Remonti toodud õblusseadmete defekteerimine ja remont
  • Kvalifikatsiooni piires seadmete remont ja hooldus klientide juures

Ootused kandidaadile

Tööpakkumise number
#150377

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. mai 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile.

Helista meile 6 990 500 või tule astu läbi!

Meie Kliendil on 80- aastased kogemused ja teadmised
õmblemisega seotud tootmisharudes. Ettevõte on olnud partneriteks paljude õmblus-, jalatsi-ja
mööbliettevõtete tehnilisel rekonstrueerimisel ja seadmete uuendamisel.

Vaata rohkem