Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306464

Objektivanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objektivanema peamiseks ülesandeks on vahetu tegelemine igapäevase puhastustöö organiseerimisega, puhastusseadmete ohutu ja häireteta töö kindlustamine ning tööde kvaliteedi nõudmiste täitmise järelvalve igapäevase hooludskoristuse objektil.

Ootused kandidaadile

Väga hea organiseerimisevõimega
Valmisolek pingeliseks ja iseseisvaks tööks, ka hilisõhtuti
väga hea eesti ja vene keele oskusega
kohusetundlik ning korrektne

Ettevõte pakub

Kindlat ja stabiilset töökohta
paindlikku tööaega

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus puhastusteeninduse valdkonnas

Tööpakkumise number
#306464

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
2. mai 2013

Krausberg on loodud 1997.aastal.Oleme kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset puhastusteenust. Meie pakutavate teenuste nimekiri on pikk, hõlmates ärikliendi igapäevast hoolduspuhastust, erakl, erinevaid eritöid ning halduriteenust.
Meie missiooniks on pakkuda parimat terviklahendust: haldus-, koristus- ja heakorrateenust, et võimaldada teil tegeleda asjadega, millest
teie elus rõõmu tunnete.

Vaata rohkem