Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68263

Objektimeister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö korraldamine objektil - töömeeste juhendamine ja kvaliteedi kontroll
  • tööde ajagraafikust kinnipidamise tagamine
  • tehnilise projektdokumentatsiooni tundmine
  • objektil vajaminevate ressursside määratlemine ja arvestuse pidamine
  • eeskirjade, standardite ja seaduste jälgimine ehitusobjektide juures

Ootused kandidaadile

  • töökogemust kas ventilatsiooni,- kütte-, veevarustuse või elektrialal vähemalt 2.a. ja töökogemust objektijuhtimises
  • vastavat haridust
  • inimeste ja protsesside juhtimise oskust
  • eesti ja vene keele oskust
  • arvuti kasutamise oskust.
  • head stressitaluvust, iseseisvust, ausust, täpsust, korrektsust ja valmidust meeskonnatööks
  • head suhtlemisoskust , otsustusvõimet ja koostöövalmidust
  • kehtivat juhiluba

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd
  • kaasaegseid töötingimusi
  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • Tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#68263