Värsked tööpakkumised

Objektijuht/objektijuhi abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67455

Tööpakkumise number

67455

Töö kirjeldus

Pakume tööd ehitusobjekti juhile ja juhiabile ehitustöödel Tallinnas ja väljaspool. Töö sisuks on igapäevane ehitustööde juhtimine, alltöövõtjate tegevuse koordineerimine, kvaliteedikontroll, suhtlemine tellija ja omanikujärelevalvega, dokumentatsiooni vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Pingetaluvus ja töötahe, ehituslik haridus või õpingud ehituserialal, kasuks tuleb varasem ehituskogemus.

Sõbralikku ja toetavat töökeskkonda, konkurentsivõimelist palka, lisasoodustusi ametiauto, sidevahendite ja enesetäiendamise võimaluste näol.

Lisainfo

Objektijuhi abina võtame tudengeid tööle ka ajutiselt suveperioodiks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
16. mai 2006

ehitusfirma käibega ca 700 milj. eek aastas