Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #523023

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhilisteks tööülesanneteks ehitusobjektil on ehitustegevuse korraldamine ja planeerimine, tööde graafiku jälgimine ning kvaliteedi kontroll. Lisaks ehitustööde dokumenteerimine, suhtlemine järelevalve ja tellijaga, tööohutuse ja töötervishoiunõuete tagamine objektil.

Ootused kandidaadile

- Ehitusalane kesk- või kõrgharidus;
- Eelnev kogemus ehitustööde juhtimisel objektijuhina;
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus;
- Väga hea eesti keel;
- Väga hea organiseerimisvõime;
- Hea arvutioskus ning erialaste programmide kasutamise oskus (AutoCAD, MS Project, MS Word, MS Excel);
- B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

- Tööle ja oskustele vastavat töötasu;
- Huvitavat ja pingelist tööd arenevas ettevõttes;
- Vastutusrikast ja iseseisvat tööd,
- Professionaalset meeskonda;
- Vajadusel erialast täiendkoolitust.
- Kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#523023

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
13. märts 2018

Silindia Ehitus OÜ pakub projekteerimis-, ehitus-, rekonstrueerimis- ja restaureerimis- ning remonditeenust. Projekteerime ja ehitame klaasist-, kivist-, terasest- kui betoonist äri-, ühiskondlikke ning tööstushooneid. Restaureerime ja rekonstrueerime vanu hooneid ning ehitame uusi.

Vaata rohkem

Objektijuht