Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223384

Objektijuht üksuses Veemees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientidega suhtlemine, nende vajaduste väljaselgitamine ja sobivaima lahenduse leidmine
  • Hinnapakkumiste ja objekti ehituseelarvete koostamine
  • Ehitus- ja remonttööde korraldamine, brigaadide juhtimine objektidel
  • Koostöö korraldamine partneritega

Ootused kandidaadile

  • Orienteeritus tulemuse saavutamisele
  • Vähemalt 3-aastane juhina töötamise kogemus
  • Vähemalt 3-aastane vee- ja kanaliga seotud ehitus- ning remonttööde korraldamise kogemus
  • Väga hea eelarvestamise kogemus
  • Kliendikeskne mõtteviis, kvaliteetse teenuse pakkumise väärtustamine
  • Väga hea pingetaluvus, kiire kohanemisvõime
  • Vene keele oskus suhtlustasemel
  • B-kategooria juhiload
  • Ehitusmaterjalide tundmine

  • Stabiilset tööd Eesti suurima vee-ettevõtte tütarettevõttes
  • Töötulemustele vastavat ja konkurentsivõimelist tasu, millele lisandub aastane tulemustasu
  • 7 päeva puhkust lisaks põhipuhkusele, kokku 35 päeva aastas
  • Ettevõttepoolseid soodustusi – soodne toitlustus, sportimisvõimalused, tervisekontroll jmt

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saata oma CV, kuhu on lisatud 2 soovitaja kontaktid ja vabas vormis kirjeldus “Mina kui objektijuht” (maht kuni 1,5 lk).

Tööpakkumise number
#223384

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2011

OÜ Watercom on AS Tallinna Vesi tütarettevõte, mille põhitegevuseks on ehitus-, remondi- ja torustiku hooldusteenuse pakkumine Eestis.

Vaata rohkem