Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29593

Tööpakkumise number

29593

Töö kirjeldus

• töö korraldamine ja planeerimine ehitusobjektil • tellija ja tarnijatega suhtlemine • töö- ja tarnegraafikute koostamine • tööliste organiseerimine objektile

Nõudmised kandidaadile

• töökogemus betooni- ja montaažitööde alal
• vähemalt 5-aastane ehitustöö kogemus
• Venemaal töötamise kogemus
• organiseerimisoskus
• kohusetundlikkus

• stabiilset tööd arenevas ehitusettevõttes • korralikke töövahendeid • tööle vastavat tasu

Lisainfo

• kontor ja töökoht asuvad Tallinnas, kuid hetkel otsime töötajat Venemaal Ufaas asuvale ehitusobjektile.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
22. mai 2004
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2004

Betoneks Ehitus OÜ asutati 2003 a. märtsis AS Betoneks tütarettevõttena. Sellest ajast alates oleme Eesti ehitusturul toiminud nii alltöövõtja kui ka peatöövõtja ja projektijuhina, kelle põhitegevuseks on betoonelementide montaaž, monoliitbetooni- ja üldehitustööd. Lisaks eelnevale pakume ka siseviimistlustöid ning muid ehitusteenuseid.