Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28568

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö korraldamine ja planeerimine ehitusobjektil
  • tellija ja tarnijatega suhtlemine
  • töö- ja tarnegraafikute koostamine
  • tööliste organiseerimine objektile

Ootused kandidaadile

  • töökogemus betooni- ja montaažitööde alal
  • vähemalt 5-aastane ehitustöö kogemus
  • Venemaal töötamise kogemus
  • organiseerimisoskus
  • kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ehitusettevõttes
  • korralikke töövahendeid
  • tööle vastavat tasu

Lisainfo

  • kontor ja töökoht asuvad Tallinnas, kuid hetkel otsime töötajat Venemaal Ufaas asuvale ehitusobjektile.

Tööpakkumise number
#28568
Objektijuht