Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640479

Objektijuht (tehnovõrkude ja teede rajamine)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Projekti läbitöötamine
- Tööde planeerimine koos meeskonnaga ja tellijatega suhtlemine
- Inimressursside ja rasketehnika planeerimine
- Materjalide ja tööriistadega varustamine
- Töö protsessi juhtimine
- Töökvaliteedi jälgimine
- Ajagraafikust kinni pidamine
- Tööde seisakute vältimine
- Potentsiaalsete kahjumite vältimine
- Teostatud tööde dokumentide vormistamise ja üleandmisega ei pea tegelema

Ootused kandidaadile

- Kohusetundlik suhtumine töösse
- Inseneriharidus oleks kasuks
- Tööliste otsene juhtimiskogemus
- Tehnovõrkude ja teede projektide lugemisoskus
- Kontsentratsioonivõime
- Ülevaade tehnovõrkude ja teede ehitamisest ning normidest
- Kiire planeerimisvõime
- Majanduslike prioriteetide seadmise oskus
- B-kategooria juhiload
- CAD programmi, Excel, Word, pdf, outlook kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- Vääriline tasu
- Ametiauto
- Lisaks põhipalgale tulemustasu edukalt juhitud objektidelt
- Toredad ja professionaalsed töökaaslased
- Võimalust erialaselt areneda
- IT vahendid

Tööpakkumise number
#640479

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Meie põhitegevusalaks on eriotstarbeliste insener-tehniliste võrkude ehitamine.

Kollektiivis on ehitusalase hariduse ja litsentsiga kogenud spetsialistid. Kõigi tööde puhul jälgime rangelt kehtivat seadusandlust ja ehitusnorme.

Meie põhimõtteks on laitmatu kvaliteet, mõistlik hind ja tähtajast kinnipidamine.

Tänu rikkalikele kogemustele ja usaldusväärsetele partneritele teostame ka peatöövõttu.

Vaata rohkem