Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55474

Objektijuht Tartusse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-puhastusteenindajate töö juhtimine
-uute objektide käivitamine
-suhtlemine klientidega
-tööarvestuse pidamine,aruannete koostamine
-objektidele materjali ja töövahendite tarne

Ootused kandidaadile

-eelnev töökogemus
-aktiivne ja pühendumusvõimeline
-positiivse ellusuhtumisega
-hea suhtlemisoskusega
-hea stressitaluvus, kohusetundlikkus ja vastutusvõimelisus, korrektsus, ausus
-hea arvutioskus
-hea eesti keele oskus; vene keele oskus suhtlustasandil
-B-kat juhiload, aastaringne sõidukogemus

Ettevõte pakub

-eneseteostusvõimalust kiirelt arenevas ettevõttes
-kaasaegseid töötingimusi
-konkurentsivõimelist palka
-ametiautot
-kütuse- ja telefonikulude kompensatsiooni
-paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#55474