Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #114814

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* ehitusobjekti tööde teostamise detailplaani koostamine, jälgimine ja vajadusel muudatuste tegemine ning kooskõlastamine
* alltöövõtutööde ja omajõududega teostatavate tööde korraldamine
* materjalide ja alltöövõtu hangete hinnaküsimiste tegemine ning kooskõlastamine
* ISO 9001:2000 kvaliteedisüsteemi järgimine

Ootused kandidaadile

  • omandatavat või lõpetatud ehituslikku kõrgharidust ja eelnevat töökogemust ehitusalal
  • korrektsust ja kohusetundlikkust
  • arvuti kasutusoskust

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#114814

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2007
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2007

CVKeskus.ee klient

AS Tartu Ehitus võtab konkursi korras tööle Tartusse

Vaata rohkem

Objektijuht