Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65015

Objektijuht Tallinnasse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objektijuht on põhitegevuse keskastmejuht, kes

- organiseerib puhastusteenuse osutamist oma objektidel
- käivitab uued objektid
- juhib personali
- haldab kliendisuhteid
- tarnib materjalid ja töövahendid
- juhib oma objektide rahavooge sh. ka palga - ja tööajafondi
- esitab vajalikud aruanded
- asendab vajadusel puuduvat puhastusteenindajat

Ootused kandidaadile

Eeldame:

Seoses objekti de eripäraga sobib antud ametikohale naisterahavas, kellelt eeldame:

- vähemalt rakenduslikku kõrgharidust
- valmisolekut omandada uus eriala pikaajaliseks töötamiseks teenindussfääris
- töökust, kohusetunnet, positiivsust
- motivatsiooni töötada kiiresti arenevas firmas ja muutuvates oludes
- eeldust kasvada juhiks ja liidriks
- stressitaluvust
- B-kat. juhiluba, aastaringset sõidukogemust
- Office'i valdamist lõppkasutajana
- korrektset eesti keele ja head vene keele oskust

Ettevõte pakub

- koolitust uue eriala omandamiseks
- sõbralikku, töökat, ühtehoidvat ja arengule orienteeritud meeskonda
- ametiautot ja mobiiltelefoni
- töömahust sõltuvat töötasu

Lisainfo

Töö iseloom eeldab küpsemas eas kandidaati, kellel ei ole perekondlikke takistusi töötamiseks normeerimata tööajaga.

Tööpakkumise number
#65015

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. mai 2006
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2006

Oü Krausberg on professionaalset kinnisvara- ja kvaliteetset hooldusteenust pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem