Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695776

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Torustiku ehitus- ja remonttööde korraldamine (tööbrigaadide juhtimine, materjali ja kaevelubade tagamine)
Aruandlus ja dokumentatsioon
Alltöövõtjate ja partneritega suhtlemine, tööde tellimine ja järelevalve
Eelarve järgimine

Ootused kandidaadile

Soovitavalt keskkonnatehnika või veemajandusalane kõrgharidus
Soovitavalt VK insenerikutse tase 6 või erialane töökogemus
Projektidokumentatsiooni lugemise oskus
Eesti ja vene keele oskus
B-kat juhiload

RENGUT: Põhjalik väljaõpe ning süsteemne koolitamine, arenguvõimalused ettevõtte sees
KINDLUSTUNNET: Stabiilne ja huvitav töö Eesti suurimas vee-ettevõtte grupis
VÄÄRIKAT TASU: Konkurentsvõimeline töötasu ning heade tulemuste korral tulemustasu
AEGA ISEENDALE: 7-päevane lisapuhkus talvel
SÕBRALIKKU TÖÖKESKKONDA: tipptasemel tööohutus, ühisüritused, toetavad juhid ja meeskond

Tööpakkumise number
#695776

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2021
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2021

OÜ Watercom on 2010. aastal asutatud AS-i Tallinna Vesi tütarettevõte. Ettevõtte põhitegevusalaks on vee- ja kanalisatsioonitorustike rajamine nii arendajate, ettevõtete, omavalitsuste kui ka eraisikute tellimusel. Lisaks pakub Watercom teehoiutöödega seotud teenuseid, projektijuhtimis- ja järelvalveteenust ning survepesu- ja transporditeenuseid.

Vaata rohkem

Objektijuht