Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #740770

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma mõnusasse ja tegusasse kollektiivi ehituse objektijuhti.

Ootused kandidaadile

  • Varasem ehitustööde juhtimise kogemus ehitusobjektil;

  • Kohusetundlik ja korrektne;

  • Tõsise suhtumisega ametikohustuste täitmisel.

Ettevõte pakub

  • Objekte, mille kestvus keskmiselt 1 aasta;

  • Hoolega valitud vastutustundlikku ja professionaalset meeskonda;

  • Õiglast tööaega, mis arvestab Sinu eraeluga;

  • Tööpiirkonnaks Põhja-Eesti (Harjumaa)

  • Motiveerivat töötasu;

  • Väljakujunenud ja arusaadavat preemiasüsteemi;

  • Erialaseid koolitusi;

  • Sõiduvahend, kütuselimiit, töövahendid;

  • Avatust aruteludeks juhtkonna ja meeskonnaga;

  • Mugavat ja kaasaegset töökeskkonda;

  • Regulaarseid meeskonnaüritusi;

  • Arenguvõimalustega ametikohta;

  • Sõnapidavat tööandjat stabiilses ehitusettevõttes.

Tööpakkumise number
#740770

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2730 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
2. november 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Objektijuht