Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. november 2020
Kuulutus aegub:15. detsember 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ehitusobjektide juhtimine.

Ootused kandidaadile

Kui Sul on vähemalt kutsestandart Ehitusinsenertase 6 või Ehitusjuht tase 6.

Tööpakkumise number
#676345

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
16. november 2020
Objektijuht Objektijuht

Tesron Ehitus OÜ

TESRON EHITUS OÜ on Eesti ehitusettevõte, mis pakub projektijuhtimise ja projekteerimise teenuseid. Ettevõttes töötavad kvalifitseeritud ja pikaajalise kogemusega ehitusspetsialistid, kelle teadmistele ja oskustele saab kindel olla. Töötame mõtestatult, peame kinni tähtaegadest ja oleme paindlikud

Vaata rohkem

Objektijuht
Objektijuht