Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324047

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab Soome objektijuht.

Tööülesanneteks on objektil meie töömahtu kuuluva töö plaanipärane korraldamine.
Kooskõlastamine kliendiga.
Kohapealne suhtlus kliendiga.
Kohapealsete jooksvate probleemide lahendamine.
Paiagalduse organiseerimine koostöös paigaldusjuhiga.
Objekti eelarvetest kinnipidamine.
Objekti aruandluse pidamine.
Objektide üleandmine klientidele.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda võimekat projektijuhti, kes realiseeriks projekte nii Eesti kui Soome turul saades vääriliselt tasustatud !

Kõrgem haridus (või omandamisel, pikaaegse erialase töökogemuse puhul võib ka keskharidus) tootmistehnoloogia, tootearendus või ehitustehnika alal.
Varasem töökogemus metallitööstuses või ehituskonstruktsioonide tootmises ja müügis.
Analüüsi- ja organiseerimisvõime.
Oskus tulla toime pingelistes situatsioonides.
Hea suhtlemis- ja koostööoskus.
Ajaplaneerimis oskus.
Algatus ja initsiatiivikus töökohustuste täitmisel.
Hea arvutikasutuse oskus.
Meeskonna töösse sobiv ja kohusetundlik.
Eesti ja Soome keele oskus.

Tulemustele orienteeritud motivatsioonisüsteemi, eneseteostuse võimalust, mitmekesist tööpõldu.

Tööpakkumise number
#324047

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2013
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2013

CVKeskus.ee klient

TEMEKO METALL OÜ

1988.a. asutatud Temeko on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Turul oldud kümnete aastatega oleme läbi teinud pideva ja stabiilse arengu, mille tulemusena suudame täna pakkuda professionaalseid lahendusi nii era- kui äriklientidele.

Meie toodangut iseloomustavad eelkõige kliendi vajadustele vastavad originaalsed lahendused ning laialdased võimalused disaini, konstruktsiooni- ja pinnakattematerjalide valikul.

Vaata rohkem

Objektijuht