Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435416

OBJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö sisuks on ehitustööde planeerimine ja juhtimine Eesti ja Skandinaavia asuvatel objektidel, logistika planeerimine ja mahtude arvestus ning objektidele kaasaminevate materjalide tellimine, objekti kvaliteetse ja tähtaegse valmimise eest vastutamine, objekti dokumentatsiooni täitmine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

ehitusvaldkonna tundmine;
praktiline juhtimiskogemus vähemalt 2 aastat;
ehitusalane keskeri- või kõrgharidus;
täpsust, korrektsust;
AutoCAD programmi kasutamisoskus;
head suhtlemisoskust;
organiseerimisvõimet;
inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

kvalifikatsioonile ja tulemustele vastavat töötasu;
huvitavat ja rutiinivaba tööd;
toredat meeskonda;
ametiauto kasutamise võimalust;
karjäärivõimalust.

Tööpakkumise number
#435416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2016
Kuulutus sisestati:
10. august 2016

Oleme unistusi kvaliteetsest kodust ellu viinud juba 20 aastat.
Alguses tegime seda ainult Eestis ja mõnele õnnelikule kliendile. Tänaseks projekteerime, toodame ning ehitame energiasäästlikke puitkarkass elementidest kodusid lisaks Eestile ka Norras, Rootsis, Šveitsis.

Vaata rohkem

OBJEKTIJUHT