Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #392180

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- armatuuri kontrollimine
- jooksvate probleemide lahendamine
- suhtlemine tellijaga
- ehitusdokumentatsiooni pidamine

Nõudmised kandidaadile

- hea organiseerimisvõimega
- vene keele oskus suhtlustasandil
- orienteeritus eesmärgile ja tulemusele
- töökus ja hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

- Toetavat meeskonda
- Eneseteostusvõimalust
- Huvitavat ja vastutusrikast tööd
- Tööleping sõlmitakse kuni objekti valmimiseni (aprill 2016)

Tööpakkumise number
#392180

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika
Brutopalk: Kuni 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2015
Kuulutus sisestati:
17. august 2015

Tegemist on ehitusettevõttega, mille peamiseks tegevusalaks on betooni-, müüri- ja montaazitööd.
Kümme tegevusaastat Eesti ehitusturul on andnud meile rohkelt kogemusi ja toonud palju rahulolevaid kliente. Tegutseme ka Soomes ning sealgi oleme tõestanud ennast usaldusväärse koostööpartnerina.

Eesti Betooniühing kuulutas "Aasta Betoonehitis 2010" võitjaks eramu Pirital Vahtramäe tee 9, kus ehitaja auhind kuulub meile.

Põhiliselt tellivad meie teenust suuremad ehitusettevõtted, kellele teeme alltöövõttu betooni-, müüri- ja montaazitöödele, kuid meeleldi pakume teenust ka eraisikutele ja Korteriühistutele.

Meie missiooniks on klientide ootustele ja vajadustele vastava paindliku, kiire ja hea kvaliteediga ehitusteenuse osutamine. Töid teostatakse kooskõlas sõlmitud lepingutega, hea ehitustava kohaselt, tähtaegselt ja kvaliteetselt.

Vaata rohkem

You are applying to:
Objektijuht