2023-08-23 14:48:55

Objektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi OBJEKTIJUHTI

• Ehitustegevuse igapäevane organiseerimine ehitusobjektil

• Ehitustööliste juhtimine• Dokumentatsiooni vormistamine

• Tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine

• Mahutabelite koostamine ja arvutus

• Mahtude arvutamine

• Hinnapakkumiste küsimine, vormistamine ja esitamine

Ootused kandidaadile

  • Ehitusprojekti lugemise oskus
  • Töökogemus ehitussektoris (ka praktika)
  • Juhtimis- ja organiseerimisoskus
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Tööks vajalike programmide kasutusoskus:(AutoCad, Word, Excel jms.)
  • Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus,püsivus ja kohanemisvõime•
  • Pingetaluvus, hea analüüsivõime
  • B-kategooria juhiloa olemasolu
  • Hea stressitaluvus

Kasuks tuleb

  • Vene ja inglise keele oskus
  • Eelnev kogemus objektijuhina

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • Palgalist töökohta
  • Tööd edukas ja pidevaltarenevas ettevõttes
  • Täiendkoolituste võimalusi
  • Mitmekülgset tööd ja sõbralikku, tulemustele orienteeritud kollektiivi