Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29890

Tööpakkumise number

29890

Töö kirjeldus

Ettevõtte laienemisega seoses ootame enda meeskonda positiivset ja innovatiivset juhti.

Objektijuhi peamised ülesanded on ehitusplatsil kõigi majanduslik, keskkonnasäästlik ja ohutu töö korraldamine, koordineerimine ja kontrollimine. Koostöö alltöövõtjatega ning nende töö ohjamine ja haldus. Töö tulemuseks on kvaliteedi ja tellija rahulolu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

 ehitusalase erihariduse olemasolu
 vähemalt 1aastane  juhtimiskogemus ehituses

 oskus motiveerida, juhendada ja luua head töökeskkonda
 hea eesti keele oskus nii kõnes, kui kirjas ning vene keele oskus suhtlustasandil
 B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

 töökohta kiiresti arenevas ja edukas firmas
 ametiautot või autokompensatsiooni

 täiendkoolitusi
 edukale juhile arenemisvõimalusi
 töötasu 9000.- (neto) + tulemustasu

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainult läbi CV Keskuse konto või anu@cvkeskus.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2004
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2004

PRIMUS PR OÜ on ehitusfirma, millel on osakonnad Tallinnas, Saaremaal ja Venemaal. Organisatsioon on tegutsenud pea 11 aastat ja on viimastel aastatel kiiresti kasvanud. Oleme välja töötanud ja juurutanud ISO 9001:2000 ja ISO 14001:1996 standarditele vastava integreeritud kvaliteedi– ja keskkonna- juhtimissüsteemi, mis on akrediteeritud ettevõtte BVQI poolt tunnustatud ja heaks kiidetud (sertifitseeritud) 2003.a. novembris.
Meie esmaseks prioriteediks on pidevalt parendada oma tegevuse kvaliteeti, keskkonna- sõbralikkust ning ohutust, et rahuldada kliendi vajadusi ja ootusi ning tagada teenuse lepinguline kvaliteet kõigil etappidel alates projekteerimisest kuni ehituse vastuvõtu ning ekspluatatsioonini.