Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27373

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

alluvate töö juhtimine, tööarvestuse pidamine, aruannete koostamine, objektidele materjalide tarnimine

Ootused kandidaadile

soov. tööalane kogemus vähemalt 1 aasta
soov. erialane koolitus
hea arvutioskus
vene keele oskus suhtlustasandil
B-kat juhiload, aastaringne sõidukogemus
hea stressitaluvus
kohusetundlikkus ja vastutusvõimelisus
korrektsus, ausus
analüüsivõimeline, loov isiksus

Ettevõte pakub

eneseteostusvõimalust arenevas ettevõttes
kaasaegseid töötingimusi
konkurentsivõimelist palka
ametiautot
kütuse- ja telefonikulude kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#27373
Objektijuht