Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179735

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte pakub tööd suurte kogemustega objektijuhile veemajandusalaste välistrasside ehitusel

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kutsekeskharidus tehnikaalade õppesuunal või arhitektuuri ja ehituse õppesuunal
  • viimase 10 aasta jooksul omandatud vähemalt 3-aastane töökogemus trasside (vesi, kanalisatsioon, sadevesi) ehitustööde juhtimisel
  • vähemalt ühe projekti raames ehitatud/rekonstrueeritud vähemalt 15 km vee- ja kanalisatsioonitorustikku tiheasustusega piirkonnas
  • kogemust vähemalt 5 kanalisatsioonipumpla rajamisel / rekonstrueerimisel, (abi)projektijuhina, (abi)objektijuhina või (abi)töödejuhatajana
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas vähemalt heal tasemel
  • CV-le lisada referentseprojektide loetelu

Ettevõte pakub

  • positiivset ja asjalikku tööõhkkonda
  • kaasaegseid töötingimusi
  • huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#179735
Objektijuht