2023-08-23 14:48:55

Objektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses ambitsioonikate äriliste eesmärkidega otsime päikeseelektri lahenduste objektijuhti, kelle olulisim ülesanne on paigaldustööde juhtimine ja väiksemate elektritööde teostamine, mõnikord ka eelarvestamine, dokumentatsiooni korrashoid ja müügipersonali tehniline toetamine.

Ootused kandidaadile

Kes on edukas kandidaat?

Eelduseks on elektrialane taust - erialast töökogemust võiks olla vähemalt 1-3 aastat. Oled süsteemne tegutseja, analüütilise mõtlemisega ja initsiatiivikas. Kasuks tuleb elektriala B pädevus.
Võimekus inglisekeelsetes kasutusjuhendites orienteeruda.
Lisaks hindame me kandidaatide õppimisvõimet ja iseseisvust.
Kõike, mida peaksid teadma päikeseenergia süsteemidest, õpetame Sulle töö algusperioodil. Seega spetsiifilised teadmised ei ole olulised, küll aga peaksid elektri valdkonnas ennast „kodus“ tundma.
Eeldame et saad töösuhte algusjärgus kasutada isiklikku sõiduvahendit.

Ettevõte pakub

Mis me pakume?

Me jõuame kindlasti mõlemaid osapooli rahuldavale kokkuleppele õiglase tasu osas.
Palun pane oma palgasoov kaaskirjale juurde, et teaksime sellega arvestada.

Lisainfo

Kuidas kandideerida?

Kandideeri läbi www.cvkeskus.ee enne 10/01/2019.
Vestlusi alustame sobivate kandidaatidega juba enne konkursi lõppu, seepärast ei tasu jätta kandideerimist viimasele minutile.