Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436802

Tööpakkumise number

436802

Töö kirjeldus

• ehitustööde kavandamine ja juhtimine ehitusplatsil
• ehitusplatsi organisatoorsete küsimuste lahendamine
• ehitustööde dokumenteerimine
• alltöövõtu- ja materjalide hankekonkursside ettevalmistamine ja läbiviimine
• ehitusprotsessis läbiviidavate tööde tehnoloogiliste lahenduste planeerimine ja teostuse juhtimine
• projekti täitedokumentatsiooni koostamine

Nõudmised kandidaadile

• erialane kõrgharidus
• varasem töökogemus vähemalt 5 aastat
• ehitusvaldkonna standardite ja normdokumentide tundmine
• algatusvõime, iseseisvus, riskijulgus
• analüüsivõime ning väga hea läbirääkimis- ja suhtlusoskus
• vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
• head arvutikasutamise oskus (MS Office programmid, AutoCad)

Ettevõte pakub

• võimalust töötada noores ja arenevas meeskonnas
• panusele vastavat töötasu
• erialaseid täiendkoolitusi
• meeldivat töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2016
Kuulutus sisestati:
19. august 2016

Maru Ehitus AS on 2000.aastal loodud ettevõte, mille tegevusvaldkondadeks on ehitustööde peatöövõtt, projekteerimine ning projektijuhtimine.